KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12573175

nr 1257 3175

Finn Pedersen

(1944-2014), Danmark

Oljemålning, Signerad, daterad -79. Olja på duk, 70x55 cm

Finn Pedersen, dansk bildkonstnär född 1944, död 2014.

Utrop:

700 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 27 maj 2019
kl 20:14:54

Finn Pedersen

Läs mer om Finn Pedersen